Ryva Kajtazi i bën kaq të mira flijat

Kush i bën flijat më të mira se Ryva Kajtazi?

Këngëtarja kosovare edhe kur s’është aktive në muzikë arrin të marrë vëmendje me postimet që bën në rrjete sociale, shkruan Kosovarja.

VIDEO:

Fjala është për Ryva Kajtazin, këngëtarja e dashur nga publiku për zërin dhe stilin e saj, e cila kohët e fundit është mjaft akitve në Instagram, ku ndan me ndjekësit momente të ndryshme nga përditshmëria.

Edhe ajo si pothuajse shumica e shqiptarëve e kalon vikendin duke përgatitur ushqim tradicional.

Ryva ka publikuar në Instastory se flinë, ushqimin e preferuar e pothuajse të gjithëve, e përgatit me saça, taman në mëyre tradicionale.