S4MM së shpejti rikthehet me këngë të re

“Tradhtare” mbetet e fundit këngë e publikuar nga reperi i njohur shqiptar, S4MM.

Ky projekt, i cili u aludua t’i jetë dedikuar ish-bashkëshortes së tij, u prit mirë nga publiku dhe deri më tani ka mbledhur mbi katër milionë klikime.

Sidoqoftë, duket se tani është radha për një tjetër këngë nga Samir Selimi (emri i vërtetë) dhe një tillë sapo e ka paralajmëruar.

VIDEO:

S4MM (Foto: Instagram)

Përmes një postimi të ndarë në InstaStory, artisti tregon se ka filluar punën për projektin e ri.

Të gjitha lajmet nga Estrada Shqiptare Të gjitha lajmet nga Estrada Shqiptare

“Kënga e re po vjen”, ka shkruar ai që njëherësh ka ftuar fansat të abonohen në kanalin e tij zyrtar në YouTube.

Muajve të fundit, S4MM po ashtu ka qenë më i heshtur e më i distancuar nga rrjetet sociale.

Pavarësisht kësaj, presim të shohim në vazhdim se çfarë do të sjellë për publikun e fansat që po e presin me padurim rikthimin e 26 vjeçarit. /Telegrafi/

 

View this post on Instagram

 

A post shared by S4MM (@samirs4m)

The post S4MM së shpejti rikthehet me këngë të re appeared first on Telegrafi.