Sa shumë paska ndryshuar Bora Zemani që nga fëmijëria

Bora Zemani, moderatorja shqiptare ka ndryshuar shumë.

Bora për vite me radhë është në skenë, herë me një program e herë me një tjetër.

VIDEO:

Ajo, përherë në skenë e ka shfaqur ëmbëlsinë dhe sensualitetin e saj të pakrahasueshëm.
Edhe sot, Bora Zemani duke bukur, ëmbël dhe sikur të ishte 20 vjeç, si një herë e një kohë kur ishte ende vajzë e re, shkruan “Kosovarja”.

Por, a e dini se si dukej në fëmijëri të hershme Bora Zemani? Pamja e prezantueses paska ndryshuar bukur si shumë.

Bora, aktualisht është prezantuese e “Përputhen”, shout më të ndjekur televiziv në Shqipëri dhe jo vetëm.