Sandra Bullock tërheq vëmendje e veshur me kostum ngjyrë vjollce

Sandra Bullock bëri një hyrje me shumë stil në studiot e Hollywoodit të Jimmy Kimmel të hënën pasdite.

Aktorja 57-vjeçare fituese e çmimit Oscar tërhoqi vëmendjen në një kostum me pantallona të guximshme ngjyrë vjollce.

Bullock po bëhej gati për paraqitjen në emisionin e bisedimeve gjatë natës vonë për të promovuar filmin e saj të ri “The Unforgivable”, i cili do të dalë në teatër si edicion i kufizuar më 24 nëntor.

VIDEO:

Ajo i shtoi një prekje shtesë delikate kombinimit me një bluzë koordinuese e cila shfaqte një detaj kravatë të hollë.

Për pak shkëlqim, ajo shkoi me taka ari dhe zgjodhi që flokët e saj ngjyrë karamel t’i mbante të lëshuar.

Në projektin e saj më të ri filmik, “The Unforgivable:, Bullock luan një grua të dënuar për vrasje e cila shkon në një kërkim për të gjetur motrën e saj të vogël pasi ajo të lirohet nga burgu. /Telegrafi/

The post Sandra Bullock tërheq vëmendje e veshur me kostum ngjyrë vjollce appeared first on Telegrafi.