Scott Disick ndryshon sërish në dukje, flokët bionde i bën rozë

Scott Disick ka qenë duke shijuar romancën me Amelia Hamlin.

Derisa po shihet shumë shpesh duke u shëtitur me të dashurën, sigurisht që edhe paraqitjet e tij janë nga më të ndryshmet, shkruan Daily Mail.

Gjatë ditës së djeshme (e premte) ai u pa në Miami, derisa kishte ndryshuar sërish ngjyrën e flokëve.

VIDEO:

Nga biond, Scott tashmë debutoi me ngjyrë rozë, ndërsa tërhoqi vëmendje të madhe të audiencës.

37-vjeçarja ishte veshur në mënyrë sportive, derisa nuk la pa vënë në fokus edhe fizikun e formësuar.

Për të përmbushur edhe më shumë dukjen, ai përdori edhe një palë syze, qafore dhe orë prej ari.

Sidoqoftë kësaj, romanca me Amelia erdhi pasi ai përfundoi martesën me Kourtney Kardashian dhe lidhjes me Sofia Richie. /Telegrafi/

The post Scott Disick ndryshon sërish në dukje, flokët bionde i bën rozë appeared first on Telegrafi.