Selena Gomez pret flokët në mënyrë të ngjashme me Kourtney Kardashian

Të bësh një prerje flokësh të papritur bob është pothuajse një rit si një personazh i famshëm.

Vetëm pak muaj më parë, Kourtney Kardashian na befasoi të gjithëve kur preu flokët e saj të gjatë dhe zgjodhi një bob që prek mjekrën.

Që atëherë, Kourtney ka eksperimentuar me stile të ndryshme bob dhe duket se është vendosur në prerjen e flokëve të sezonit – një bob i mprehtë.

VIDEO:

Prerja e flokëve të Kourtney Kardashian do të jetë kudo këtë dimër Prerja e flokëve të Kourtney Kardashian do të jetë kudo këtë dimër

Tani, duket se Selena Gomez ka pëlqen gjithashtu trendin.

Vetëm muajin e kaluar, themeluesja e Rare Beauty ishte e famshmja më e fundit që iu bashkua ekipit të prerjeve të flokëve, duke zgjedhur një bob të hapur deri në shpatulla me majat të barabarta në gjatësi. Por, në një selfie të re, bobi i Selenës po duket pak më ndryshe.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Hung Vanngo (@hungvanngo)

Këngëtarja tani ka një bob të mprehtë me skajet e rrumbullakosura. Plus, seksionet e përparme janë pak më të gjata se pjesa tjetër e flokëve të saj – ashtu si ajo e Kourtney. /Telegrafi/

The post Selena Gomez pret flokët në mënyrë të ngjashme me Kourtney Kardashian appeared first on Telegrafi.