Sen s’knaqesh me ra n’kerr t’mirë, çka kënaqesh kur i bjen çmimi me Telegrafi Deals

Sigurisht e dini se një prej sfidave më të mëdha është me ra n’kerr t’mirë – në një të tillë që nuk tuteni për kilometrat e kaluara, prishjet e fshehta, shpenzimet e mëdha, etj.

Telegrafi Deals për Black Friday po ju sjell ofertën më të çmendur ndonjëherë në historinë e zbritjeve të veturës Kia!

Përmes Telegrafi Deals, zbritja në veturën Kia Ceed LX Fun arrin në vlerën e 5,755 EURO!

VIDEO:

Si ta aplikoni këtë zbritje dhe të bëheni me super veturën Kia Ceed LX Fun për vetëm 17,200 euro?

Kjo veturë veçse është në zbritje, por ju përfitoni zbritje ekstra prej 905 EUROVE kur e aplikoni kodin “Telegrafi”, si në fotografinë e mëposhtme.

Në foto: Mënyra si aplikohet kodi Telegrafi për të përfituar zbritje ekstra në veturën tuaj të preferuar

Kështu nga çmimi i rregullt prej 22,949 eurove, zbritja totale në këtë super veturë kap shifrën prej 5,755 euro!

Karakteristikat e Kia Ceed Fun Motorr 1.5 T-GDi 160KF

– Ka 6 shpejtësi
– Ka Hill Start Assist Control (ndihmës për vozitje përpjetë)
– Kamerë për vozitje mbrapa
– Drita LED
– Audio sistem me ekran 18”
– Gomë rezervë

Kjo veturë vjen me 7 vjet garancion dhe i harxhon vetëm 5.5 litra për 100 kilometra rrugë!

VËMENDJE: Zbritja vlen vetëm 3 ditë dhe vetëm pasi ta aplikoni kodin “Telegrafi”.

The post Sen s’knaqesh me ra n’kerr t’mirë, çka kënaqesh kur i bjen çmimi me Telegrafi Deals appeared first on Telegrafi.