Seriali “Only Murders In The Building” me Selena Gomez, paralajmëron sezonin e dytë

“Only Murders In The Building” është rinovuar për sezonin e dytë pas një debutimi mbresëlënës në platformën Hulu.

Ylli i muzikës pop, Selena Gomez, luan në serialin e bazuar në New York, bashkë me aktorët Martin Short dhe Steve Martin, shkruan DailyMail.

Menjëherë pas njoftimit të martën, këngëtarja e “Lose You To Love Me” tha se ishte e emocionuar që do të kthehej në sheshxhirim.

Foto: Hulu

VIDEO:

Ish-e dashura e Justin Bieber dhe The Weeknd ndau në InstaStory lajmin për sezonin e dytë të serialit.

“Pra gati për këtë! Sezoni i dytë”, ka shkruar Selena në postim.

Foto: Hulu

Komedia ishte më e shikuar në Hulu Original në ditën e premierës dhe gjithashtu komedia më e shikuar ndonjëherë në ditën e premierës në të gjithë titujt SVOD në platformë, sipas një njoftimi për shtyp nga Hulu.

Gomez, Martin dhe Short luajnë disa të huaj që jetojnë në një ndërtesë apartamentesh në Upper West Side. Kur ndodh një vrasje në ndërtesë, ata mblidhen së bashku për të provuar ta zgjidhin misterin.

Me disa kilogramë më tepër, Selena Gomez habit me dukjen në një dalje të rrallë publike Me disa kilogramë më tepër, Selena Gomez habit me dukjen në një dalje të rrallë publike

Aktorja dhe këngëtarja 29-vjeçare kohët e fundit tha se ishte interesante të bisedonte me Steve dhe Martin për atë se si ishte Hollywood dikur.

Foto: Hulu

“Ata më bënë menjëherë të ndihem sikur isha pjesë e një tresheje. Ata janë vërtetë më të mirët”, tha aktorja për People.

“Janë jashtëzakonisht të sjellshëm dhe ata thjesht kanë një këndvështrim njerëzor më të ndryshëm për jetën nga kushdo që kam takuar ndonjëherë”, u shpreh Gomez. /Telegrafi/

The post Seriali “Only Murders In The Building” me Selena Gomez, paralajmëron sezonin e dytë appeared first on Telegrafi.