Shndërrimi i fundit i flokëve të Gigi Hadid i la të gjithë gojëhapur

Gigi Hadid kohët e fundit u bë një flokëkuqe dhe ky ndryshim u pëlqye shumë nga ndjekësit e saj.

Kjo lëvizje erdhi pasi la flokët e saj të rriteshin në përmasa të mëdha ndërsa ishte në karantinë.

Gjithsesi, duket se Gigi ose ka zgjedhur një hije krejt të re, ose ka lejuar që flokët e saj të kuq të zbehen në një ar të mrekullueshëm trëndafili – por sido që të jetë, duket e pabesueshme.

VIDEO:

Gigi Hadid eksperimenton me këtë ngjyrë të guximshme flokësh që mund të jetë trendi i pranverës Gigi Hadid eksperimenton me këtë ngjyrë të guximshme flokësh që mund të jetë trendi i pranverës

Këtë ndryshim ajo e ka treguar deri sa realizon një nga sfidat më të mëdha për krijimin, ajo tregon përdoruesit me rroba të zakonshme, me flokët lart dhe pa grim, para se të shndërrohen në yje nën ritmin e këngës së Zayn.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Gigi Hadid (@gigihadid)

Fansat kanë dashur që Gigi të bëjë sfidën pothuajse që kur u bë vitale. Megjithatë, në janar, Gigi nuk dukej shumë e gatshme të merrte pjesë, ndërsa tani e realizoi atë në mënyrën më të mirë të mundshme. /Telegrafi/

The post Shndërrimi i fundit i flokëve të Gigi Hadid i la të gjithë gojëhapur appeared first on Telegrafi.