Sinan Hoxha dhe Anxhela Peristeri vijnë me “Puthje”

Publikohet kënga “Puthje” nga Sinan Hoxha dhe Anxhela Peristeri.

Dy këngëtarët e njohur, Sinan Hoxha dhe Anxhela Peristeri, kanë publikuar sot një projekt të ri muzikor.

VIDEO:

“Puthje” titullohet kënga e re nga Sinani dhe Anxhela.

Muzika është punuar nga Marsel Gunga dhe 2Step i cili ka shkruar edhe tekstin e këngës. Miksimin dhe masterizimin e këngës e ka bërë Alban Furtuna.

Për videoklipin e këngës “Puthje” është përkujdesur Max Production.