S’ka gjumë sonte! Shihni fotot e fundit të Angelas

Modelja

Modelja dhe shkrimtarja shqiptare, Angela Martini vazhdon që të provokojë me foto seksi në rrjetet sociale

VIDEO:

Modelja dhe shkrimtarja shqiptare, Angela Martini ka bërë një set të ri fotosh tejet provokative.

Bukuroshja shqiptare është paraqitur para një tavoline derisa shfaq gjoksin e saj seksi para kamerës.

“Nëse do të kisha një botë timen, gjithçka do të ishte e pakuptimtë”, ka shkruar Angela duke lënë të mos kuptohet mirë mesazhi i saj.

Kujtojmë se më 2019 Angela kishte filluar karrierën e saj prej shkrimtareje ku kishte botuar librin “Love, Hope, Light”.

I njëjti libër ishte botuar edhe në gjuhën shqipe.