Sot do të vinte në jetë, Chrissy Teigen përlot me dedikimin për të birin e ndjerë

Chrissy Teigen vazhdon të nderojë vogëlushin e saj Jack, të cilin e humbi në javën e 20-të të shtatzënisë, njofton Insajderi.

Mes fotove dhe videove nga sesioni i saj i fundit fotografik të librit të gatimit, autorja dhe sipërmarrësja e “Cravings” ndau në Instagram në byzylyk me emrin e të birit të ndjerë.

VIDEO:

“Sot do të vijë në jetë, Do të të duam përgjithmonë”, shkruan ajo në postimin ku ndau një fotografi të byzylykut.

Përvec byzylykit me emrin Jack, ajo kishte edhe dy të tjerë, për dy fëmijët e saj, Luna dhe Miles. /Insajderi.com