Super oferta e Black Friday vetëm edhe 2 ditë!

Super Oferta nga Fortesa Home mbaron të shtunen me 27 nëntor, prandaj ngutu dhe përfito nga zbritjet e mëdha në mbi 500 lloje të pllakave duke filluar prej 3.90 euro/m2.

Kjo ofertë është e vlefshme në të gjitha pikat e shitjes së Fortesa Home – në Prishtinë, Prizren, Pejë dhe Ferizaj.

Ju mund të zgjedhni nga pllaka të ndryshme, si në ngjyrë dhe në dimension, ndërkaq e dini se çmimi është më i miri ndonjëherë.

VIDEO:

Fortesa Home ofron shumëllojshmëri pllakash të cilat janë të përshtatshme për kuzhinë, banjo, dhomë të ndejës apo dhomë të gjumit.

Gjithashtu në këtë ofertë do të ketë edhe produkte të shumta hidrosanitare.

Ju mirëpresim!

The post Super oferta e Black Friday vetëm edhe 2 ditë! appeared first on Telegrafi.