Të karantinuar bashkë, Dafina Zeqiri dhe Dj Geek publikojnë foton më romantike

Këngëtarja e njohur

Këngëtarja e njohur shqiptare, Dafina Zeqiri, para pak jave ka rezultuar pozitive me Covid-19.

VIDEO:

Sipas fotografive të publikuara, ajo ka treguar se është karantinuar me Dj Geekun.

Së fundi, Dj Geek ka sjell një imazh romantik në krah me Dafinën ku kjo e fundit shihet vetëm në të brendshme.

Kujtojmë se, Dafina Zeqiri ka publikuar këngën e saj më të re “Duro” e cila është pritur mjaft mirë nga publiku