Tea dhe jeta e saj luksoze, njihuni me makinën e saj më të re

Ish-protagonsitja

Ish-protagonsitja e programit “Për’puthen”, Tea Trifoni, vazhdon të jetë kryefjala e medieve rozë.

VIDEO:

Fama e saj në këtë program bëri që Tea të komentohet edhe më shumë për jetën të cilën është duke bërë.

Së fundi, ajo ka befasuar ndjekësit teksa shihet pranë një veture luksoze të tipit “BMW X6”.