Tea e publikon Beartin në këtë gjendje, cili do të jetë reagimi i tij?

Tea dhe Berati janë dy personazhet më të përfolura kohëve të fundit.

Pasi e bën publike lidhjen e tyre, ata u ‘bombarduan’ me komente nga më të ndryshmet, shkruan ORAinfo.

VIDEO:

Të dy tani janë më të qetë dhe janë aktiv në rrjetet sociale.

Në foton e fundit, Tea e ka publikuar Beartin teksa ai shihet duke fjetur.

A thua do të ketë ndonjë reagim nga ai!?/ORAinfo/