Tea rikthehet në Instagram dhe ka një mesazh

Së fundmi, të dy nisën edhe me thumba shumë publik në rrjete sociale, që lë të kuptohet se situata mes tyre është tejet e tensionuar.

VIDEO:

Më pas Tea bëri një ndryshim drastik në pamje si për të dëshmuar se ajo po nis një kapitull të ri – në të gjitha kuptimet.

Ish-partnerët nuk ndiqen më në rrjete sociale, dhe kanë fshirë çdo gjurmë të lidhjes së tyre nga llogaritë në Instagram. Deri vonë, Tea kishte mbajtur vetëm një fotografi me ish-të dashurin e saj, por që kishte lidhje me një biznes që po reklamonin. /Insajderi.com