Tea rikthehet sërish në Për’puthen?

Tea rikthehet në “Për’puthen” për të gjetur shpirtin e ri binjak?

Ish-protagonistja e emisionit “Për’puthen”, Tea Trifoni, ka qenë me muaj në qendër të vëmendjes për shkak të lidhjes me Beartin.

VIDEO:

Romanca e tyre nuk pati një fund të lumtur, ata para pak dite u ndanë dhe këtë e konfirmuan në rrjetet sociale.