Tifozja e ‘flaktë’ e Ronaldos, me poza seksi në stadium

Georgina

Tifozja e flaktë e Ronaldos, Georgina i ofron përkrahje atij në çdo ndeshje futbolli.

VIDEO:

Edhe sonte nuk kishte si të mungonte prezenca e saj në fushën e gjelbër duke i uruar suksese bashkëshortit të saj.

Duke ndarë poza seksi bie në sy fanella me numër 7 dhe me emrin e saj, e cila është e njëjtë me të Ronaldos.

Në mbishkrimin e imazhit ajo shkroi: Suksese dashuria ime, duke i uruar fat atij.