Trejsi Sejdini nuk kursehet: Gati sa nuk i doli gjoksi në pah në fotografi

Modelja e njohur

Modelja e njohur shqiptare, Trejsi Sejdini, është duke shijuar pushimet e saj në bregdetin shqiptar.

VIDEO:

Duke qenë shumë aktive në rrjetet sociale, Trejsi nuk po ndalet duke provokuar ndjekësit e saj me pozat joshëse. Së fundi, ajo ka postuar disa fotografi ku shihet e veshur në bikini dhe ka vënë në pah linjat e saj trupore për të cilat komentohet shumë herë.

Ndryshe, Trejsi vëmendjen më të madhe e mori kur u shfaq në videoklipin e reperit drenicak, Don Xhonit, këngë e titulluar “Kokaina”.