Treni godet një veturë në Pejë, lëndohen katër persona

Një aksident trafiku ka ndodhur sot në qytetin e Pejës, ku treni ka goditur një veturë.

Lajmin për Telegrafin e ka konfirmuar zëdhënësi i policisë për rajonin e Pejës, Driton Rugova.

VIDEO:

“Rreth orës 12:20 te Dogana në Pejë ka ndodhur një aksident. Treni i udhëtarëve ka goditur një veturë, si pasojë e këtij aksidenti janë lënduar 4 persona”, ka thënë Rugova.

Ai ka shtuar se policia ka dalë në vendin e ngjarjes dhe po merret me rastin. /Telegrafi/

The post Treni godet një veturë në Pejë, lëndohen katër persona appeared first on Telegrafi.