U fejuan pak ditë më parë, dhëndri i vetëm i Remzie Osmanit tani bën këtë veprim

Riola Hamzaj është vajza e këngëtares së mirënjohur, Remzie Osmanit.

Ajo po vazhdon të jetë shumë e përfolur në publik e media rozë, shkruan ORAinfo.

VIDEO:

Riola është shumë aktive në rrjete sociale ku bën postime të ndryshme na jeta e saj.

Ajo dhe Besi janë fejuar gjatë javës që lam pas, e ky i fundit sot ka publikuar pamje të reja./ORAinfo/