U rregullua vet mbrëmë, kështu u duk Egzona Rafuna në spektaklin e Big Brother VIP

Moderatorja e RTK-së, Egzona Rafuna javën e kaluar u bë banorja me e re e shtëpisë së famshme në Shqipëri, Big Brother Vip.

Moderatorja gjatë kësaj kohe ka treguar se ka karakter të fortë dhe ka nisur të pëlqehet nga banorët, por edhe nga publiku, përcjell ORAinfo.

Mbrëmë është mbajtur spektakli i radhës i Big Brother Vip.

VIDEO:

E për shkak të situatës me COVID-19, produksoni ka marrë vendim që banorët mos të kenë kontakt fizik me persona të tjetër.

Ky vendim ka bërë që banorët të rregullohen vet para spektaklit.

Egzona është kujdesur vet për tu rregulluar.

E veshur me fustan me shumë stil dhe e rregulluar bukur, Egzona ka shkëlqyer në spektaklin e mbrëmshëm. /ORAinfo/