Urimi i Afronës për ditëlindjen e Bleros

Blero Muharremi feston ditëlindjen, ndërsa nuk mund të mungonte dedikimi i gruas së tij, modeles Afrona Dika.

Ndër urimet e shumta nga familjarët, miqtë dhe kolegët, padyshim se urimi më i veçantë është nga bashkëshortja e tij.

“Gëzuar ditëlindjen burrit më të adhuruar, të kujdesshëm dhe zemërmirë në planet. Blero Muharremi të dua shumë, partneri im, heroi im, gjithçkaja ime”.

VIDEO:

(Foto: Instagram/afronadika)

“P.S. Jam shumë krenare në ty”, shkruan në urimin e bukuroshes dedikuar këngëtarit që shoqërohet me fotografi të çiftit.

Me një imazh të realizuar gjatë dasmës së tyre, Afrona i dedikon fjalë të ëmbla Bleros Me një imazh të realizuar gjatë dasmës së tyre, Afrona i dedikon fjalë të ëmbla Bleros

(Foto: Instagram/afronadika)

Ndërsa në një postim të Bleros në InstaStory duke etiketuar Afronën, kantautori i ka thënë se i mungon. /Telegrafi/

(Foto: Instagram/bleromuharremi)

The post Urimi i Afronës për ditëlindjen e Bleros appeared first on Telegrafi.