Vajza e Danit shtatzënë del për kafe, befasoi me këtë veshje

Fjanda është vajza e këngëtarit të njohur kosovar, Ramadan Krasniqit.

Ajo u bë e njohur fal famës së babait të saj, shkruan ORAinfo.

VIDEO:

Fjanda është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Në foton e fundit ajo shihet se ka dalur për kafe dhe po duket tejet bukur./ORAinfo/