Vajza e Lutfi Hazirit shfaqet nga Egjipit, me këtë fustan merr vëmendjen e të gjithëve

Kënga Haziri është vajza e politikanit dhe njëkohësisht edhe kryetarit të Gjilanit Lutfi Hazirit.

Ajo është e përfolur shumë në publik e në media sidomos për pamjen e saj, përcjell ORAinfo.

VIDEO:

Kënga posedon me mijëra ndjekës në rrjete sociale për të cilët nuk heziton të jetë aktive me postime të ndryshme.

Ajo kohëve të fundit ka qenë për vizitë në Kaior të Egjiptit.

Nga atje Kënga ka sjell imazhet me të bukura.

E veshur me fustan të gjatë e provokues, vajza e Lutës po duket super provokuese. /ORAinfo/