Vajza zbuloi një ‘hile’ se si të shtrydhet i gjithë lëngu nga një limon

Vajza regjistroi një video në profilin e saj në TikTok.

Ajo shpjegoi se si të shtrydhet i gjithë lëngu nga një limon.

VIDEO:

E vetmja gjë që ju nevojitet është një kunj ose një kruese dhëmbësh të thjeshtë.

Së pari ndrydhet limoni me duar dhe kur të bëhet mjaft i butë, shpojeni atë me një kruese dhëmbësh ose shkopinj dhe shtrydheni atë në gotë përmes vrimës që është formuar. /Telegrafi/

@monmackfoodReply to @munkeyburga a hack for ya’ll who forget about your lemons in the fridge! FOLLOW FOR RECIPES!!! 🔥##foodhacks ##lifehack ##cookingtip ##foodtips♬ follow me – Vianea😁

The post Vajza zbuloi një ‘hile’ se si të shtrydhet i gjithë lëngu nga një limon appeared first on Telegrafi.