Veç për Gamera – Blej SINDROMA F1 IR550 dhe përfito Kingston HyperX Cloud II FALAS!

SINDROMA F1 IR550 Gaming PC është custom-built sistem i dizajnuar për lojërat e fundit dhe përformancën e dëshiruar.

Sa i përket specifikave ky kompjuter është i pajisur me pllakën amë Gigabyte B550 Aourus Elite V2 me 4 sllote për të shtuar memorien deri në maksimumet e saj si dhe me procesor AMD Ryzen 5 3600 6-bërthamësh me shpejtësi deri në 4.2Ghz, 16GB DDR4 3200Mhz ram memorje si dhe 1000GB M.2 SSD.

VIDEO:

Posedon kartela grafike të dedikuar RTX 3060 12GB me një memorie prej 12GB GDDR6 e cila me lehtësi i përfundon kërkesat tua, madje edhe në Ray Tracing Games pa marrë parasysh që jeni duke përdorur rezolucion FHD apo WQHD.

Shtëpiza Corsair iCUE 4000X e cila i ka të përfshira 3 RGB ftohës e cila kujdeset për dukjen dhe ftohjen e saj po ashtu madhësia e saj e bën shumë të përshtatshme për modifikimin dhe shtimin e pajisjeve të tjera në të ardhmen, fuqia prej 650W 80+ Bronze Certified e bllokut të ushqimit, ju bën të ndjeheni rehat për sigurinë e kompjuterit tuaj, gjithashtu për të shtuar sigurinë edhe me shumë PC Sindroma të cilat kanë 2 vite garancion.

Linku FB: facebook.com/ButonElectronics
Linku Insta: www.instagram.com
Linku i produktit:butonks.com

* Max. 1 copë për person!
* Shitja fillon prej: 26.11.2021

The post Veç për Gamera – Blej SINDROMA F1 IR550 dhe përfito Kingston HyperX Cloud II FALAS! appeared first on Telegrafi.