Vesa Luma dhe Big Basta festojnë gjashtëvjetorin e martesës

Janë bërë gjashtë vite që kur Vesa Luma ka kurorëzuar dashurinë me martesë me partnerin e saj, reperin Big Basta.

Çifti sot (e diel) festojnë gjashtë vjetorin e martesës, gjersa të njëjtit u martuan në një ceremoni me miqtë dhe familjarët në një nga bregdetet shqiptare.

Për të rikujtuar dasmën, këngëtarja e njohur ka ndarë një fotografi me anë të së cilës i bën edhe një dedikim bashkëshortit.

VIDEO:

Vesa Luma (Foto: Instagram)

“Çfarë udhëtimi i çmendur, nuk mund të besoj që kanë kaluar gjashtë vite me ju, Big Basta”, ka shkruar ajo.

Të gjitha lajmet nga Vesa Luma Të gjitha lajmet nga Vesa Luma

Biondja më tej nuk ka ngurruar të shpreh as dashurinë e madhe që ka ndaj partnerit, me të cilin ndan edhe një djalë.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Vesa Luma (@vesaluma)

Djali i tyre, Lian, erdhi në jetë në maj të vitit 2016.

Dyshja e famshme prej shumë vitesh jetojnë dhe veprojnë në Zelandë të Re. /Telegrafi/

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Vesa Luma (@vesaluma)

The post Vesa Luma dhe Big Basta festojnë gjashtëvjetorin e martesës appeared first on Telegrafi.