Video e Edi Ramës bëhet virale: Vogëlushi trembet nga kryeministri shqiptar, ikën me vrap i alarmuar

Video

Kryeministri Edi Rama ka trembur një fëmijë sot. 

VIDEO:

Në një video të shpërndarë në rrjet, Rama ulet dhe hap krahët për ta përqafuar të miturin, por ai kthehet menjëherë dhe ikën me vrap i alarmuar.

Në video fëmija dëgjohet duke qarë teksa shkon drejt të ëmës.

Me siguri Rama nuk e priste këtë veprim të vogëlushit dhe nga reagimi duket që e ka zënë befasisht teksa nënqesh nga zori.