VIDEO/ I dhanë fund lidhjes, reperi i njohur tërheq zvarrë të dashurën në ashensor

reperi i njohur

Çështjet e Quavo dhe Saweetie duket se shkojnë shumë më thellë sesa tradhtia e pohuar, sepse ata u përleshën në një ashensor para se të ndaheshin dhe grindja u kap në video.

VIDEO:

TMZ ka publikuar pamjet që u kapën në një kompleks apartamentesh në Hollywood-in e Veriut. Pamjet tregojnë që të dy qëndrojnë jashtë një ashensori dhe kur fillon video, Saweetie po godite Quavo.

Quavo shmang goditjen duke e kapur atë, dhe ndërsa ata grinden, ai e kap krahun e saj dhe e zhvendos atë në murin e pasëm të ashensorit, pastaj të dy zbresin.

Ndërsa Saweetie u shtri në tokë, ndoshta e plagosur, Quavo qëndron atje pa e ndihmuar atë të ngrihet.

Përfundimisht, ashensori hapet ku shihet një djalë që qëndron jashtë, por ai nuk hyn në ashensor dhe dera mbyllet përsëri.

Kujtojmë që Saweetie publikisht u nda me të, duke aluduar në atë se ai tradhtoi … gjë të cilën ai e mohoi. Sa i përket këtij momenti të shëmtuar – nuk duket se u thirr policia.