VIDEO/ Momenti kur një qytetarë në Klinë arrestohet, dyshohet se nuk vendosi maskën

Klinë

Një person është ndaluar dhe më pas arrestuar nga Policia në Klinë.

VIDEO:

Rasti ka ndodhur sot rreth orës 11:00 në qendër të qytetit.

Portali Klina.info raporton se i njëjti u arrestua për shkak të mosmbajtjes së maskës.

Më poshtë keni momentin e arrestimit të qytetarit nga Policia e Kosovës.

[embedded content]