Videoja e kamarieres u bë hit sepse ajo nuk e kuptonte se ishte aktori i njohur ai të cilit i tha se duhej të priste për gjysmë ore

Një kameriere e re u bë hit në mediat sociale pasi nuk e njohu Adam Sandler në restorant, i cili shpejt u largua sepse nuk donte të priste gjysmë ore për t’u ulur dhe për të porositur ushqim për fëmijët.

Sipas mediave të huaja, 17-vjeçarja Dayanna Rodas u bë virale në TikTok pasi ajo postoi pamje nga kamera e sigurisë e një restoranti në Long Island.

Ajo tregon aktorin dhe një nga dy vajzat e tij para se të ktheheshin dhe të largoheshin.

VIDEO:

Përfaqësuesit e Sandler konfirmuan se ishte me të vërtetë ai, por nuk kishin asnjë koment tjetër, transmeton Telegrafi.

Dayanna i tha New York Post se nuk ishte në dijeni që kishte folur me Sandler për 15 minuta të tjera derisa një klient hyri brenda dhe tha që ajo sapo e kishte parë atë.

@dayanna.rodasPleaseee come back #comedy #fyp #foryou #viral #adamsandler♬ Be A Clown – ָ࣪ ۰♥︎ Osuna ࣪𖥔꒷

Ajo postoi një video në TikTok, duke shpjeguar pse nuk e njohu atë.

“Sepse ai më parë kishte një mjekër dhe unë kurrë nuk e kam parë atë pa mjekër. Dhe maska ​​nuk ndihmoi aq shumë”, tha ajo.

@dayanna.rodasReply to @kimber.lee_ #adamsandler #ihop #fyp♬ original sound – day.dayanna

Video provokoi reagime të shumta, dhe shumë ishin plot lëvdata për vajzën.

“Ju keni bërë mirë. Një yll, por një klient si gjithë të tjerët”, është vetëm një nga komentet e shumta që i komentuan vajzës. /Telegrafi/

The post Videoja e kamarieres u bë hit sepse ajo nuk e kuptonte se ishte aktori i njohur ai të cilit i tha se duhej të priste për gjysmë ore appeared first on Telegrafi.