Vjen provokuese në imazhin e fundit, Angela Martini: Po të kisha një botë timen, gjithçka do të ishte e pakuptimtë

Modelja nga Shkodra, Angela Martini, vazhdon të jetë shumë e komentuar për imazhet që publikon në rrjete sociale.

Ajo shpesh ndan me fansat fotografi dhe video të ndryshme, teksa nuk mungon as me paraqitje provokuese.

Bukuroshja, e cila në Instagram ka mbledhur 436 mijë ndjekës, e tillë shfaqet edhe në një të fundit.

VIDEO:

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Angela Martini 🌜🌛 (@angela_martini)

Artistja shqiptare vjen provokuese në një fustan të shkurtër me lule, të cilit njëkohësisht ia ka bashkangjitur edhe një thënie.

“Po të kisha një botë timen, gjithçka do të ishte e pakuptimtë”, ka shkruar ajo.

Të gjitha lajmet nga Angela Martini Të gjitha lajmet nga Angela Martini

Fotografia për pak kohë grumbulloi mijëra pëlqime e po ashtu komente nga më të ndryshmet.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Angela Martini 🌜🌛 (@angela_martini)

Angela ndërkaq jeton dhe vepron prej vitesh në Amerikë, kurse në të njëjtin vend ka ndërtuar tanimë edhe karrierën profesionale. /Telegrafi/

The post Vjen provokuese në imazhin e fundit, Angela Martini: Po të kisha një botë timen, gjithçka do të ishte e pakuptimtë appeared first on Telegrafi.