Vrasja në Gjilan, viktima dhe i dyshuari janë nip e dajë mes veti

lajmi i fundit

Një person i moshës 50-vjeçare është vrarë nga dy persona sonte në qytetin e Gjilanit.

VIDEO:

Policia e Kosovës ka konfirmuar për Ballkani.info se i ndjeri ka qenë duke pirë kafe kur dy persona kanë hyrë në lokal dhe kanë shtënë me armë zjarri në drejtim të tij.

“Indeksonline” raportoi se Lirim Jakupi është njëri nga të dyshuarit për vrasjen e 50 vjeçarit sonte në Gjilan.

“Reporteri.net” merr vesh nga burimet se viktima dhe i dyshuari janë nip e dajë mes veti.