Xhensila Myrtezaj mahnitëse, shkëlqen në paraqitjen e radhës

Xhensila Myrtezaj është një prej këngëtareve më të suksesshme dhe më të njohura shqiptare, që prej vitesh ka sjellë projekt të shumta muzikore.

Këngëtarja nga Shqipëria krahas muzikës, komentohet vazhdimisht edhe për paraqitjet e saj publike dhe linjat trupore.

Xhensila ka mahnitur edhe një herë adhuruesit me një postim të radhës në Instagram, ku u shfaq e veshur me një fustan të gjatë të kombinuar me aksesor qafe.

VIDEO:

Foto: Xhensila Myrtezaj/Instagram

“Besoj se mund të fluturoj, besoj se mund të prek qiellin”, ka shkruar Xhensila në mbishkrimin e imazhit krahas së cilit ka marr komplimente të shumta nga fansat.

Me veshje që i thekson linjat – Xhensila mahnit me figurën trupore Me veshje që i thekson linjat – Xhensila mahnit me figurën trupore

Xhensila përveç fotosesioneve që ka realizuar së fundi, ka qenë mjaft e angazhuar edhe me koncerte si në vend ashtu edhe në diasporë.

Foto: Xhensila Myrtezaj/Instagram

Projekti i fundit i Xhensilës është bashkëpunimi me reperin Lumi B “Prit pak”, që ka arritur mbi 14 milionë klikime në Youtube. /Telegrafi/

The post Xhensila Myrtezaj mahnitëse, shkëlqen në paraqitjen e radhës appeared first on Telegrafi.