Yjet si Heidi Klum dhe Ciara nuk i rezistojnë dot këtij fustani seksi me lidhëse

Pjesëtarja e jurisë së “America’s Got Talent”, 48 vjeçe, tregoi pjesën e pasme të saj me një fustan të verdhë Dundas me rripa, me anë të hapura.

“Ky është fustani im i ri i preferuar”, deklaroi modelja në Instagram të hënën.

VIDEO:

Nëse stili seksi duket i njohur, kjo është për shkak se modelja tjetër Hailey Baldwin ka shfaqur të njëjtën pamje të prerë, duke zgjedhur versionin e shkurtër të zi për një natë në korrik 2021.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Heidi Klum (@heidiklum)

Dhe në të njëjtin muaj, Ciara festoi pesë vjetorin e saj me bashkëshortin Russell Wilson në versionin e printuar me kafshë (1550 dollarë) të dizajnit interesant.

Ka kuptim që treshja e yjeve po fokusohen drejt këtij fustani të veçantë, pasi ato pëlqejnë shumë shfaqjen e lëkurës.

Mezi presim të shohim se cili yll do të vesh më pas me fustanin seksi, duke e çuar stilin e tyre në lartësi të reja. /Telegrafi/

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ciara (@ciara)

The post Yjet si Heidi Klum dhe Ciara nuk i rezistojnë dot këtij fustani seksi me lidhëse appeared first on Telegrafi.