Yllka Kuqi shkon për tu rregulluar të frizerka, përfundon në këtë gjendje

Yllka Kuqi është këngëtarja nga Gjakova e që në publik u bë e njohur që daljen e parë në skenë.

Ajo ka luajtur vazhdimisht me stilet muzikore dhe në të gjitha ka qenë shumë e suksesshme, shkruan ORAinfo.

VIDEO:

E krahas muzikës, Yllka vazhdon të jetë shumë aktive edhe në rrjetet sociale.

Ajo se fundmi ka publikuar një foto ku tregon se sapo ka dal nga frizerka.

E rregulluar bukur dhe me grim me stil, këngëtarja gjakovare mahnitë me pamjen. /ORAinfo/