Yllka, vjen me super potpuri për festat e fundvitit

yllka kuqi

Këngëtarja simpatike, Yllka Kuqi ka publikuar disa potpuri me rastin e festave të fundvitit.

VIDEO:

Bashkëpunimi i parë, me miliona klikime, ishte me Sinan Hoxhën.

Ndërsa, mbrëmë, Yllka lansoi bashkëpunimin tjetër me Shpat Kasapin dhe Burakun.

Më poshtë, videot:

[embedded content]

[embedded content]