Zayn Malik rikthehet në Instagram me një ‘selfie’ pas një pauze të gjatë

Zayn Malik është rikthyer në Instagram.

Kantautori 29-vjeçar postoi një ‘selfie’ në media sociale të premten (14 janar) – postimi i tij i parë në më shumë se një muaj.

Në foton, e cila ka grumbulluar mbi katër milionë pëlqime deri më tani, Malik duket i shpërqendruar ndërsa mban një pale syze dielli, një xhaketë lëkure të zezë dhe mjekër më të gjatë se zakonisht, teksa nuk vendosi një mbishkrim sipër.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Zayn Malik (@zayn)

Para postimit të tij të fundit, Malik nuk kishte shpërndarë një foto në llogarinë e tij në Instagram që nga 10 dhjetori.

Në foton bardh e zi, Malik shfaqi Drophead, bashkëpunimin e tij të kornizave me linjën e syzeve Arnette, shkruan People.

VIDEO:

Malik ka qëndruar i heshtur që nga mosmarrëveshja e tij e supozuar me Yolanda Hadid, nëna e ish-të dashurës së tij Gigi Hadid, me të cilën ai ka vajzën Khai Hadid Malik, e lindur në shtator 2020.

Foto: Getty Images

Në tetor, ai nuk pranoi të kundërshtojë akuzat e shumta për ngacmim kundër Gigi dhe Yolanda pas një debati në shtëpinë e tyre në Pensilvani, sipas dokumenteve të gjykatës.

Ish-ylli i One Direction u akuzua për katër akuza për ngacmim pas një incidenti më 29 shtator në të cilin ai dyshohet se “kapi Yolanda dhe e futi në një komodinë, duke shkaktuar ankth mendor dhe dhimbje fizike”, thonë dokumentet.

Malik akuzohet gjithashtu për “mallkim të vazhdueshëm” ndaj Yolandës dhe duke kërkuar nga ylli i “Real Housewives” të Beverly Hills që “të qëndrojnë larg vajzës së tij”.

Në një deklaratë të ndarë me TMZ , Malik “e mohoi me vendosmëri” se kishte goditur Yolandën dhe u përmbajt nga komentet e mëtejshme “për hir të vajzës sime”.

Foto: GC Images

“Shpresoj që Yolanda do të rishqyrtojë akuzat e saj të rreme dhe do të shkojë drejt shërimit të këtyre çështjeve familjare në mënyrë private”, përfundon deklarata e tij.

Ai gjithashtu kohë më parë bëri një reagim përmes një mesazh në Twitter.

Burime të shumta konfirmuan më vonë për People se Gigi dhe Malik u ndanë, duke deklaruar se ata kishin një “marrëdhënie toksike”.

Yjet e famshëm filluan lidhjen në janar të 2016. Ata njoftuan shtatzëninë e Gigi në prill 2020 dhe mirëpritën fëmijën në shtator të atij viti. /Telegrafi/

The post Zayn Malik rikthehet në Instagram me një ‘selfie’ pas një pauze të gjatë appeared first on Telegrafi.