Zbritje përnime për Black Friday në Moda Italia deri në 80% për brende si Guess, Brugi, Armani, CK, Botticelli e shumë të tjera

E premtja është ditë e veçantë për adhuruesit e shopingut në vendin tonë, ku pos kursimit të xhepit, do të mund të siguroni edhe veshmbathjen nga brendet prestigjioze botërore.

Meritoni të dukeni perfekt dhe më çmimi nuk është arsye – të premtën është e premtja e fundit e nëntorit që në të gjithë botën njihet si “Black Friday” dhe ju duhet ta shfrytëzoni rastin.

Moda Italia është dyqani ekskluziv që operon tash e një dekadë në vendin tonë duke vënë cilësinë superiore si prioritet në brendet të cilat i vë në dispozicion të “maraklive” që duan të duken bukur.

VIDEO:

Për Black Friday, të premtën me 26 nëntor, Moda Italia, vjen me zbritjen përnime deri në 80% në këto brende:

Daffari, Armani Exchange, Calvin Klein, Botticelli, Brugi, Guess, Yes Zee, North Sails, Napapijri e shumë brende të tjera.

Pasi të kompletoni dukjen tuaj me veshjet cilësore e plot stil nga brendet botërore, koha është që të përkujdeseni edhe aspektin tuaj kozmetik.

Linjat më të reja dhe ekskluzive nga brendi prestigjioz italian Erbolario sjellin linjat estetike, si parfumat, kremat dhe shamponët të cilët burojnë nga natyra dhe vijnë në dispozicionin tuaj me zbritje për Black Friday.

Produktet Erbolario i gjeni në këndin e dedikuar të këtij brendi në Moda Italia.

Vizitoni Moda Italia (Zona Industriale magjistralja Prishtinë – Fushë Kosovë km2) dhe shfrytëzoni zbritjen e madhe të Black Friday.

Zbritja përnime për Black Friday – në Moda Italia këtë të premte!

 

The post Zbritje përnime për Black Friday në Moda Italia deri në 80% për brende si Guess, Brugi, Armani, CK, Botticelli e shumë të tjera appeared first on Telegrafi.