‘Zemra ime është e thyer’, Almeda Abazi preket nga aksidenti tragjik në Bullgari

almeda

Dje ka ndodhur një tragjedi e madhe në Bullgari kur njëri nga autobusët që po kthehej drejt Maqedonisë së Veriut ku ka pësuar aksident.

VIDEO:

Në aksidentin tragjik, 46 shqiptarë mbetën të vdekur nga gjithsej 52 pasagjerë sa gjithsej ishin, prej tyre 12 fëmijë..

Shumë artistë shqiptarë kanë shprehur ngushëllime dhe kanë ndarë dhimbje me familjarët e viktimave.

Edhe modelja shqiptare që jeton dhe vepron në Turqi, Almeda Abazi ka ndarë dhimbjen për aksidentin e ndodhur gjatë ditës së djeshme. ‘Zemra ime është e thyer’ ka shkruar ajo në postim.