Zyrtare: Branimir Pavic, trajner i Bashkimit

Trajneri kroat, Branimir Pavic do të jetë në krye të KB Bashkimit në sezonin e ardhshëm,

Pavic së fundmi ka qenë pjesë e KB Vëllaznimit nga janari i vitit 2021 që në fund nuk arriti ta sigurojë mbijetesën në Superligë.

VIDEO:

Para Vëllaznimit, ai ishte edhe trajneri KB Pejës gjatë vitit 2016.

KB Bashkimi ka bërë zyrtar lajmin në rrjetin e tyre social, Twitter dhe Facebook.

Klubi prizrenas po përgatitet për sezonin e ri. /Telegrafi/

The post Zyrtare: Branimir Pavic, trajner i Bashkimit appeared first on Telegrafi.